ZÁPAS
10.02.21 | 1. kolo | Vladlena Bokova | Alexandra Azarko | 7-68, 6-1 | W15 Shymkent | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Vladlena Bokova | Alexandra Azarko | |
1. podání % | 46/68 (68%) | 52/81 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/46 (57%) | 27/52 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/22 (59%) | 9/29 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 45/81 (56%) | 29/68 (43%) |
Vyhrané body celkem | 84/149 (56%) | 65/149 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
01.05.06, 17 Let
01.05.06, 17 Let
Vladlena Bokova vs. Alexandra Azarko - Vzájemné zápasy
10.02.21 | 1. kolo | Vladlena Bokova | Alexandra Azarko | 7-68, 6-1 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Vladlena Bokova form & Alexandra Azarko form
Vladlena Bokova - poslední zápasy
W25 Bastad - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Jagare | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Naia Mercadier | 0-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 5-7, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.05.22 2. kolo | vs. Mariam Atia | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Lena Karlovcan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
14.05.22 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Oceane Babel | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Nathalie Mokhtar | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Nathalie Mokhtar | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Mariam Eltaweel | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Habiba Elgerby | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Youmi Zhuoma | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.01.22 2. kolo | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Demi Tran | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Maria Charl | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.22 2. kolo kval. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-2, 6-73, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Rozalia Gruszczynska | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.01.22 kvalifik. | vs. Kenzy Moustafa | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Alexandra Azarko - poslední zápasy
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Pooja Ingale | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Samira Maria Rusei | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-74, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexa Karatancheva | Alexa Karatancheva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Petrova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yontha Tadoum | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taira Abildayeva | 4-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 3-6 | detail zápasu |