ZÁPAS
07.06.18 | čtvrtfinále | Vlada Zvereva | Gyulnara Nazarova | 7-64, 6-3 | Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Vlada Zvereva | Gyulnara Nazarova | |
1. podání % | 55/68 (81%) | 45/68 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/55 (64%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 30/68 (44%) | 26/68 (38%) |
Vyhrané body celkem | 72/136 (53%) | 64/136 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Vlada Zvereva | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Gyulnara Nazarova | |
1-1 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Vlada Zvereva | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
3-2 | Gyulnara Nazarova | |
3-3 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vlada Zvereva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vlada Zvereva | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Zvereva | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Vlada Zvereva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Vlada Zvereva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Zvereva | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Vlada Zvereva | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Gyulnara Nazarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vlada Zvereva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Bielorusko
15.09.01, 22 Let
15.09.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Vlada Zvereva vs. Gyulnara Nazarova - Vzájemné zápasy
07.06.18 | čtvrtfinále | Vlada Zvereva | Gyulnara Nazarova | 7-64, 6-3 | detail zápasu | Minsk | antuka |
Vlada Zvereva form & Gyulnara Nazarova form
Vlada Zvereva - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Frayman | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vlada Kozak | 6-2, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-75, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Ivashchenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 7-5, 14-16 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Saara Aerila | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Rikke De Koning | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Alina Khvatova | 7-5, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | Sevil Yuldasheva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Petja Drame | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 5-7, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Diana Khaydarshina | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Chiara Catini | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Gyulnara Nazarova - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Angelina Osminkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.19 2. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.19 1. kolo | vs. Takhmina Zhanatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.19 1. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Vivian Heisen | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
22.02.19 čtvrtfinále | vs. Daria Kruzhkova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Dewi Dijkman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.19 kvalifik. | vs. Yuval Keren | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.19 kvalifik. | vs. Karin Kennel | 5-7, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.12.18 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 0-6, 1-4, - Gyulnara Nazarova - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 2. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.18 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 6-75, 7-5, 2-0, Ekaterina Kazionova - skreč | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
22.09.18 finále | vs. Daria Kudashova | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.18 semifinále | vs. Anna Kubareva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Lana Kentchiashvili | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Anastasia Mironova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu |