ZÁPAS
22.11.21 | 2. kolo kval. | Vivien Sandberg | Lucia Gonzales | 6-1, 6-1 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
28.02.01, 23 Let
28.02.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Peru
11.09.00, 23 Let
11.09.00, 23 Let
Vivien Sandberg vs. Lucia Gonzales - Vzájemné zápasy
22.11.21 | 2. kolo kval. | Vivien Sandberg | Lucia Gonzales | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
Vivien Sandberg form & Lucia Gonzales form
Vivien Sandberg - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 7-62, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jade Psonka | 6-3, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 6-2, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Julie Adele Bedard | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Katja Markus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annika Barth | 4-6, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Thanh Lan Truong | - | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Ludmila Kareisova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Marina Skegro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Annika Barth | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Lucia Gonzales - poslední zápasy
W15 Lima - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Katya Ramirez | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Ximena Ku | 7-61, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Guayaquil - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
12.09.22 1. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ximena Negrete Hernandez | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.12.21 kvalifik. | vs. Gala Arangio | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Dylan Cline | Dylan Cline - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Selasie Senanu Senanu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cundinamarca - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Maria Franco | 6-1, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Lima - antuka | ||||
11.10.21 kvalifik. | vs. Bibiane Schoofs | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lima - antuka | ||||
04.10.21 kvalifik. | vs. Antonia Samudio | 0-6, 0-6 | detail zápasu |