ZÁPAS
25.05.21 | kvalifik. | Vivien Sandberg | Eva Garkusha | 6-4, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
28.02.01, 23 Let
28.02.01, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.01.02, 22 Let
12.01.02, 22 Let
Vivien Sandberg vs. Eva Garkusha - Vzájemné zápasy
25.05.21 | kvalifik. | Vivien Sandberg | Eva Garkusha | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Vivien Sandberg form & Eva Garkusha form
Vivien Sandberg - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 7-62, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Jade Psonka | 6-3, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 6-2, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Julie Adele Bedard | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Karolina Krajmer | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Warda Ait El Bachir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Katja Markus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Annika Barth | 4-6, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Thanh Lan Truong | - | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Ludmila Kareisova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Marina Skegro | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Annika Barth | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Eva Garkusha - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - skreč | detail zápasu |