ZÁPAS
24.09.22 | 1. kolo kval. | Viktorija Golubic | Daniela Vismane | 6-1, 6-1 | Tallinn | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Viktorija Golubic | Daniela Vismane | |
1. podání % | 27/43 (63%) | 30/46 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/46 (61%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkem | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Viktorija Golubic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Viktorija Golubic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktorija Golubic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Viktorija Golubic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Viktorija Golubic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktorija Golubic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Daniela Vismane | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktorija Golubic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Viktorija Golubic vs. Daniela Vismane - Vzájemné zápasy
24.09.22 | 1. kolo kval. | Viktorija Golubic | Daniela Vismane | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Tallinn | tvrdý I. |
Viktorija Golubic form & Daniela Vismane form
Viktorija Golubic - poslední zápasy
Hua Hin - tvrdý | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Yulia Putintseva | 6-70, 6-71 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
20.01.24 3. kolo | vs. Elina Svitolina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 7-64, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
09.11.23 | vs. Sofia Kenin | 3-6, 7-61, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 | vs. Marie Bouzkova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
22.10.23 finále | vs. Amarni Banks | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Suzan Lamens | 7-5, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 4-3, Francesca Jones - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
15.10.23 finále | vs. Erika Andreeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Jaqueline Cristian | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Fiona Ferro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 kvalifik. | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
09.09.23 finále | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 semifinále | vs. Kateryna Volodko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 6-73, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Daniela Vismane - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
28.03.24 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 7-63, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Iva Primorac | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 0-1, Amarissa Kiara Toth - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, Alice Rame - skreč | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Angela Fita Boluda | 7-610, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 6-75, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-1, Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |