ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Viktoriia Dema | Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
22.01.06, 18 Let
22.01.06, 18 Let
Viktoriia Dema vs. Arina Arifullina - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Viktoriia Dema | Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Viktoriia Dema form & Arina Arifullina form
Viktoriia Dema - poslední zápasy
W25 Slobozia - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristiana Nicoleta Todoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Smith | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
09.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Alice Ferlito | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Moreno Hurtado | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Laia Petretic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-1, 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Ada Piestrzynska | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Arina Arifullina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 7-63, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Iveta Dapkute | 4-6, 6-77 | detail zápasu |
Arina Arifullina - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 7-68, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Subin Park | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Jane Dunyon | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
26.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Emily Sartz-Lunde | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Fiona Codino | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Min Liu | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Naiman - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Zijun Jiang | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Sana Garakani | 6-3, 6-1 | detail zápasu |