ZÁPAS
11.08.21 | 1. kolo | Viktoria Hruncakova | Johana Markova | 6-2, 6-2 | W25 Radom | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Viktoria Hruncakova | Johana Markova | |
1. podání % | 29/47 (62%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/29 (79%) | 16/29 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 23/47 (49%) | 13/47 (28%) |
Vyhrané body celkem | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Viktoria Hruncakova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Viktoria Hruncakova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Johana Markova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Viktoria Hruncakova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Johana Markova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Viktoria Hruncakova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Viktoria Hruncakova vs. Johana Markova - Vzájemné zápasy
02.12.21 | 2. kolo | Viktoria Hruncakova | Johana Markova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Jablonec | koberec |
11.08.21 | 1. kolo | Viktoria Hruncakova | Johana Markova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W25 Radom | antuka |
Viktoria Hruncakova form & Johana Markova form
Viktoria Hruncakova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Robin Anderson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Linda Klimovicova | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yufei Ren | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Heather Watson | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Lulu Sun | 6-71, 6-74 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-75, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
11.11.23 | vs. Julia Riera | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.23 | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Jessica Pegula | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.23 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu |
Johana Markova - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-1, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-65, 1-6, 1-10 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Bianca Behulova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.07.22 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 5-1, Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.07.22 kvalifik. | vs. Andreea Rosca | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
04.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
13.06.22 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 1-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 6-4, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Martina Gaemperle | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - koberec | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-1, 6-1 | detail zápasu |