ZÁPAS
29.01.23 | 1. kolo kval. | Victoria Kan | Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | W25 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
08.11.06, 17 Let
08.11.06, 17 Let
Victoria Kan vs. Ann Akasha Ceuca - Vzájemné zápasy
29.01.23 | 1. kolo kval. | Victoria Kan | Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25 Antalya | antuka |
Victoria Kan form & Ann Akasha Ceuca form
Victoria Kan - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - skreč | detail zápasu | |
W40 Astana - tvrdý I. | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Ann Akasha Ceuca - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 1-2, - Ann Akasha Ceuca - skreč | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Tea Lukic | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | Hannah Mikha - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Vlada Kozak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Anamaria Federica Oana | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Daria Shubina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ivanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jowana Kolowrotkiewicz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Lavinia Puiac | 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lorena Schaedel | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Polina Pavlova | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu |