ZÁPAS
09.09.19 | 2. kolo kval. | Veronika Erjavec | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-0 | W25 Frydek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
14.01.00, 24 Let
14.01.00, 24 Let
Veronika Erjavec vs. Karolina Jaskiewicz - Vzájemné zápasy
09.09.19 | 2. kolo kval. | Veronika Erjavec | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Frydek | antuka |
Veronika Erjavec form & Karolina Jaskiewicz form
Veronika Erjavec - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Karolina Jaskiewicz - poslední zápasy
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bydgoszcz - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 kvalifik. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Grodzisk - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detail zápasu |