ZÁPAS
08.09.20 | 1. kolo kval. | Veronika Erjavec | Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-1 | W25 Tarvisio | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
18.12.01, 22 Let
18.12.01, 22 Let
Veronika Erjavec vs. Alexandra Vasilyeva - Vzájemné zápasy
08.09.20 | 1. kolo kval. | Veronika Erjavec | Alexandra Vasilyeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | W25 Tarvisio | antuka |
Veronika Erjavec form & Alexandra Vasilyeva form
Veronika Erjavec - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Alexandra Vasilyeva - poslední zápasy
W15 Cordoba - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - skreč | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.24 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - skreč | detail zápasu |