ZÁPAS
07.06.21 | 2. kolo kval. | Vanessa Ersoz | Estella Jaeger | 6-3, 4-6, 10-6 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Švédsko
05.05.02, 21 Let
14 778 $
05.05.02, 21 Let
14 778 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
29.04.00, 23 Let
29.04.00, 23 Let
Vanessa Ersoz vs. Estella Jaeger - Vzájemné zápasy
07.06.21 | 2. kolo kval. | Vanessa Ersoz | Estella Jaeger | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Vanessa Ersoz form & Estella Jaeger form
Vanessa Ersoz - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Shachf Lieberman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Madeleine Jessup | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Daria Maria Tudor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.08.22 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Ani Vangelova | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Farah Khalil | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Estella Jaeger - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Jana Kareisova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Gozde Turhan | 2-6, 1-2, - Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Antolini | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 2-0, Anastasia Komkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aysegul Mert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.23 kvalifik. | vs. Rinko Matsuda | 6-4, 0-6, 13-15 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Mrazikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-3, 5-7, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Mouna Bouzgarrou | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Liubov Demidova | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Tai Martin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-2, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 5-7 | detail zápasu |