Vanesa Sulcova vs. Izabela Heinzova 04.09.2023

Vanesa Sulcova vs. Izabela Heinzova 04.09.2023 - W25 Frydek Mistek - porovnání

ZÁPAS

04.09.232. kolo kval.Vanesa Sulcova Izabela Heinzova 2-6, 6-3, 10-7 Czech Republic W25 Frydek antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-7

Vanesa Sulcova
Česká republika
11.12.04, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
11.12.02, 21 Let







Izabela Heinzova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Vanesa Sulcova vs. Izabela Heinzova - Vzájemné zápasy

04.09.232. kolo kval.Vanesa SulcovaIzabela Heinzova2-6, 6-3, 10-7 detail zápasuCzech Republic W25 Frydek antuka

Vanesa Sulcova form & Izabela Heinzova form

Vanesa Sulcova - poslední zápasy

Czech Republic W25 Frydek - antuka
05.09.23
kvalifik.
vs. Timea Jaruskova6-2, 2-6, 4-10 prohradetail zápasu
04.09.23
2. kolo kval.
vs. Izabela Heinzova2-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
03.09.23
1. kolo kval.
vs. Jana Kareisova6-4, 2-6, 10-5 výhradetail zápasu
Czech Republic W60 Prerov - antuka
22.08.21
1. kolo kval.
vs. Mia Chudejova6-2, 3-6, 10-12 prohradetail zápasu

Izabela Heinzova - poslední zápasy

Egypt W25 Sharm - tvrdý
11.12.23
2. kolo kval.
vs. Daria Zelinskaya4-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.12.23
1. kolo kval.
vs. Nina Rudiukova2-6, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
05.12.23
kvalifik.
vs. Fang An Lin2-6, 7-5, 8-10 prohradetail zápasu
04.12.23
2. kolo kval.
vs. Diana Yakovleva2-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
29.11.23
1. kolo
vs. Evgeniya Burdina6-2, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.11.23
kvalifik.
vs. Ju-Yun Jeng Ju-Yun Jeng - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.11.23
2. kolo kval.
vs. Alexandra Vasilyeva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
16.11.23
2. kolo
vs. Alisa Kummel3-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.11.23
1. kolo
vs. Ju-Yun Jeng6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
09.11.23
2. kolo
vs. Evgeniya Burdina3-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.11.23
1. kolo
vs. Mia Chudejova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
07.11.23
kvalifik.
vs. Sholape Ayanbadejo6-0, 6-1 výhradetail zápasu
06.11.23
2. kolo kval.
vs. Gabriela Nanova6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Croatia W15 Sibenik - antuka
03.10.23
kvalifik.
vs. Victoria Borodulina4-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.10.23
2. kolo kval.
vs. Jana Otzipka4-6, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
01.10.23
1. kolo kval.
vs. Tomoe Yazawa6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
04.09.23
2. kolo kval.
vs. Vanesa Sulcova6-2, 3-6, 7-10 prohradetail zápasu
Poland W25 Bydgoszcz - antuka
22.08.23
kvalifik.
vs. Marcelina Podlinska1-6, 1-6 prohradetail zápasu
21.08.23
2. kolo kval.
vs. Joyce Kim Behnke6-0, 6-0 výhradetail zápasu
20.08.23
1. kolo kval.
vs. Alexandra Karin Persson6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Romania W25 Bistrita - antuka
14.08.23
2. kolo kval.
vs. Anastasia Safta1-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.08.23
1. kolo kval.
vs. Ioana Teodora Sava2-6, 6-4, 10-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W60 Olomouc - antuka
16.07.23
1. kolo kval.
vs. Linda Sevcikova4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Poland W15 Gdansk - antuka
20.06.23
kvalifik.
vs. Chanel Janssen6-2, 6-75, 9-11 prohradetail zápasu
19.06.23
1. kolo kval.
vs. Maryna Kolb6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Slovenia W15 Kocevje - antuka
08.06.23
1. kolo
vs. Anna Zyryanova2-6, 7-62, 1-6 prohradetail zápasu
07.06.23
kvalifik.
vs. Stefana Lazar6-0, 6-1 výhradetail zápasu
06.06.23
1. kolo kval.
vs. Isabella Dunlap6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Austria W25 Annenheim - antuka
28.05.23
1. kolo kval.
vs. Sarah Kanduth6-1, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
Austria W15 Oberpullendorf - tvrdý I.
04.12.22
1. kolo kval.
vs. Elisa Cesarina Vincenti2-6, 4-6 prohradetail zápasu
<