ZÁPAS
25.01.20 | semifinále | Valeriya Olyanovskaya | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Valeriya Olyanovskaya | Zhibek Kulambayeva | |
1. podání % | 30/58 (52%) | 36/60 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/30 (60%) | 17/36 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/28 (64%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 3/3 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/60 (57%) | 22/58 (38%) |
Vyhrané body celkem | 70/118 (59%) | 48/118 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
0-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 0-0 | |
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Zhibek Kulambayeva | |
Valeriya Olyanovskaya | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 6-3 | |
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Valeriya Olyanovskaya vs. Zhibek Kulambayeva - Vzájemné zápasy
05.06.21 | semifinále | Valeriya Olyanovskaya | Zhibek Kulambayeva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
25.01.20 | semifinále | Valeriya Olyanovskaya | Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Valeriya Olyanovskaya form & Zhibek Kulambayeva form
Valeriya Olyanovskaya - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Zhibek Kulambayeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |