ZÁPAS
06.11.19 | 1. kolo | Valeriya Olyanovskaya | Aleksandra Pitak | 6-2, 6-75, 6-2 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Valeriya Olyanovskaya | Aleksandra Pitak | |
1. podání % | 64/117 (55%) | 54/97 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/64 (56%) | 32/54 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 28/53 (53%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 51/97 (53%) | 53/117 (45%) |
Vyhrané body celkem | 115/214 (54%) | 99/214 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 16 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Aleksandra Pitak | |
Valeriya Olyanovskaya | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40 | ||
3-2 | Aleksandra Pitak | |
0-0 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-3 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valeriya Olyanovskaya | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 4-6 | ||
6-75 |
3 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 0-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Aleksandra Pitak | |
0-0 | ||
3-1 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Aleksandra Pitak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Valeriya Olyanovskaya | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Valeriya Olyanovskaya vs. Aleksandra Pitak - Vzájemné zápasy
06.11.19 | 1. kolo | Valeriya Olyanovskaya | Aleksandra Pitak | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Valeriya Olyanovskaya form & Aleksandra Pitak form
Valeriya Olyanovskaya - poslední zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Aleksandra Pitak - poslední zápasy
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.08.19 finále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.19 semifinále | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | detail zápasu |