ZÁPAS
02.03.23 | 2. kolo | Valentina Ryser | Vlada Ekshibarova | 6-4, 3-6, 7-64 | W15 Manacor | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Valentina Ryser | Vlada Ekshibarova | |
1. podání % | 61/95 (64%) | 81/120 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/61 (57%) | 43/81 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/34 (41%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané break-bally | 8/17 (47%) | 8/10 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 59/120 (49%) | 46/95 (48%) |
Vyhrané body celkem | 108/215 (50%) | 107/215 (50%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Valentina Ryser | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valentina Ryser | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Valentina Ryser | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Valentina Ryser | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valentina Ryser | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Valentina Ryser | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Valentina Ryser | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Valentina Ryser | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valentina Ryser | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valentina Ryser | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valentina Ryser | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Valentina Ryser | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Valentina Ryser | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Valentina Ryser vs. Vlada Ekshibarova - Vzájemné zápasy
02.03.23 | 2. kolo | Valentina Ryser | Vlada Ekshibarova | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | W15 Manacor | tvrdý |
Valentina Ryser form & Vlada Ekshibarova form
Valentina Ryser - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Suzan Lamens | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
08.02.24 čtvrtfinále | vs. Katy Dunne | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Alice Gillan | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
21.01.24 finále | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Mariam Bolkvadze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-68, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Elena Malygina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Baranovska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Vlada Ekshibarova - poslední zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |