Usue Maitane Arconada/Caroline Dolehide vs. Destanee Aiava/Astra Sharma

Usue Maitane Arconada/Caroline Dolehide vs. Destanee Aiava/Astra Sharma - W80 Dothan - porovnání

ZÁPAS

15.04.19fináleUsue Maitane Arconada/Caroline Dolehide Destanee Aiava/Astra Sharma 7-65, 6-4 USA W80 Dothan antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-4

Usue Maitane Arconada
USA
28.10.98, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Austrália
10.05.00, 20 Let







Destanee Aiava
Caroline Dolehide
USA
05.09.98, 22 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Austrália
11.09.95, 25 Let




Astra Sharma
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Usue Maitane Arconada/Caroline Dolehide vs. Destanee Aiava/Astra Sharma - Vzájemné zápasy

15.04.19fináleUsue Maitane Arconada/Caroline DolehideDestanee Aiava/Astra Sharma7-65, 6-4 detail zápasuUSA W80 Dothan antuka

Usue Maitane Arconada/Caroline Dolehide - poslední zápasy

USA W25 Boca - tvrdý
28.02.21
finále
vs. Maria Camila Osorio Serrano/Conny Perrin6-3, 6-4 výhradetail zápasu
27.02.21
semifinále
vs. Amina Anshba/Panna Udvardy6-1, 7-61 výhradetail zápasu
26.02.21
čtvrtfinále
vs. Naiktha Bains/Aldila Sutjiadi4-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
24.02.21
1. kolo
vs. Elvina Kalieva/Jeanette Mireles6-3, 6-0 výhradetail zápasu
USA Houston - tvrdý
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Ellen Perez/Luisa Stefani5-7, 4-6 prohradetail zápasu
10.11.19
1. kolo
vs. Hailey Baptiste/Ellie Douglas6-4, 6-2 výhradetail zápasu
USA W80 Macon - tvrdý
21.10.19
finále
vs. Jaimee Fourlis/Valentini Grammatikopoulou6-72, 6-2, 10-8 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Hanna Chang/Gabriela Talaba6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Sanaz Marand/Ingrid Neel6-3, 3-6, 10-8 výhradetail zápasu
21.10.19
semifinále
vs. Suzan Lamens/Marina Melnikova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
USA W60 Honolulu - tvrdý
08.07.19
1. kolo
vs. Hailey Baptiste/Ellie Douglas6-3, 6-3 výhradetail zápasu
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Emina Bektas/Tara Moore Emina Bektas/Tara Moore/Astra Sharma - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
08.07.19
semifinále
vs. Pei Hsuan Chen/Fang-Hsien Wu6-1, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.19
finále
vs. Hayley Carter/Jamie Loeb4-6, 4-6 prohradetail zápasu
USA W100 Bonita - antuka
06.05.19
1. kolo
vs. Nicole Gibbs/Shelby Rogers6-3, 7-5 výhradetail zápasu
06.05.19
čtvrtfinále
vs. Leylah Annie Fernandez/Nika Kukharchuk6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.19
finále
vs. Alexa Guarachi/Erin Routliffe3-6, 6-75 prohradetail zápasu
06.05.19
semifinále
vs. Anna Danilina/Belinda Woolcock6-4, 7-64 výhradetail zápasu
USA W80 Dothan - antuka
15.04.19
čtvrtfinále
vs. Quinn Gleason/Ingrid Neel6-3, 6-4 výhradetail zápasu
15.04.19
semifinále
vs. Kimberly Birrell/Lizette Cabrera6-4, 7-65 výhradetail zápasu
15.04.19
finále
vs. Destanee Aiava/Astra Sharma7-65, 6-4 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo
vs. Madison Brengle/Anhelina Kalinina6-4, 6-75, 10-4 výhradetail zápasu
USA W25 Pelham - antuka
08.04.19
čtvrtfinále
vs. Katarzyna Kawa/Katarzyna Piter6-1, 7-62 výhradetail zápasu
08.04.19
semifinále
vs. Beatrice Gumulya/Jovana Jovic6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.04.19
finále
vs. Oana Georgeta Simion/Gabriela Talaba6-3, 6-0 výhradetail zápasu
08.04.19
1. kolo
vs. Hailey Baptiste/Jennifer Elie6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Canada Quebec City - tvrdý I.
12.09.17
1. kolo
vs. Timea Babos/Andrea Hlavackova2-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA Wesley Chapel - antuka
18.01.16
1. kolo
vs. Lenka Kuncikova/Karolina Stuchla4-6, 0-6 prohradetail zápasu

Destanee Aiava/Astra Sharma - poslední zápasy

Australia Adelaide - tvrdý
24.02.21
1. kolo
vs. Alexa Guarachi/Desirae Krawczyk6-76, 5-7 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
11.02.21
1. kolo
vs. Su-Wei Hsieh/Barbora Strycova4-6, 7-5, 4-6 prohradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
02.02.21
2. kolo
vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova4-6, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
31.01.21
1. kolo
vs. Kateryna Bondarenko/Nadiya Kichenok6-4, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
USA W80 Dothan - antuka
15.04.19
čtvrtfinále
vs. Katarzyna Kawa/Katarzyna Piter7-62, 6-4 výhradetail zápasu
15.04.19
semifinále
vs. Olga Govortsova/Ksenia Laskutova7-63, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo
vs. Ellen Perez/Ena Shibahara6-3, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
15.04.19
finále
vs. Usue Maitane Arconada/Caroline Dolehide6-75, 4-6 prohradetail zápasu
<