ZÁPAS
07.01.20 | kvalifik. | Tuana Tinaztepe | Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
03.01.02, 22 Let
03.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
11.03.96, 28 Let
11.03.96, 28 Let
Tuana Tinaztepe vs. Mariya Kostyuk - Vzájemné zápasy
07.01.20 | kvalifik. | Tuana Tinaztepe | Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Tuana Tinaztepe form & Mariya Kostyuk form
Tuana Tinaztepe - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Fanny Norin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Iuliia Nikitina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lara Eroglu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Kristina Voronina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 3-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Mariya Kostyuk | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laura Hinka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 0-6, 1-4, - Tuana Tinaztepe - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, Paulina Jastrzebska - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Shaline-Doreen Pipa | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Mariya Kostyuk - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 6-78, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Michel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Magali Kempen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | def. | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eva Alvarez Sande | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Saint - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lisa Gruber | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Paoletti | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Les - tvrdý | ||||
18.07.21 kvalifik. | vs. Pauline Wuarin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 0-6 | detail zápasu |