ZÁPAS
07.08.19 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Eva Marie Voracek | 6-3, 6-4 | W15 Olomouc | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Timea Jaruskova | Eva Marie Voracek | |
1. podání % | 46/63 (73%) | 22/65 (34%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/46 (54%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 19/43 (44%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 36/65 (55%) | 29/63 (46%) |
Vyhrané body celkem | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Eva Marie Voracek | |
0-0 | ||
Timea Jaruskova | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
1-2 | Eva Marie Voracek | |
0-0 | ||
Timea Jaruskova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
3-2 | Eva Marie Voracek | |
0-0, 15-15, A-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Eva Marie Voracek | |
0-0 | ||
Timea Jaruskova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Eva Marie Voracek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Timea Jaruskova | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Eva Marie Voracek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Eva Marie Voracek | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Timea Jaruskova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Eva Marie Voracek | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Timea Jaruskova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
4-4 | Eva Marie Voracek | |
0-0 | ||
Timea Jaruskova | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
26.03.99, 25 Let
26.03.99, 25 Let
Timea Jaruskova vs. Eva Marie Voracek - Vzájemné zápasy
07.08.19 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Eva Marie Voracek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W15 Olomouc | antuka |
Timea Jaruskova form & Eva Marie Voracek form
Timea Jaruskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Eva Marie Voracek - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Roxana Valdez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Zimmer | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 4-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Fernanda Astete | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 4-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Oliwia Orlinska | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Marie Vogt | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hering | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-3, 6-0 | detail zápasu |