ZÁPAS
21.06.22 | 1. kolo | Tilwith Di Girolami | Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-4 | W15 Alkmaar | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tilwith Di Girolami | Anouck Vrancken Peeters | |
1. podání % | 42/76 (55%) | 52/78 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/42 (71%) | 28/52 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/34 (44%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 39/78 (50%) | 31/76 (41%) |
Vyhrané body celkem | 84/154 (55%) | 70/154 (45%) |
Dvojchyby | 9 | 0 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tilwith Di Girolami | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tilwith Di Girolami | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tilwith Di Girolami | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tilwith Di Girolami | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tilwith Di Girolami | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tilwith Di Girolami | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Anouck Vrancken Peeters | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tilwith Di Girolami | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tilwith Di Girolami vs. Anouck Vrancken Peeters - Vzájemné zápasy
21.06.22 | 1. kolo | Tilwith Di Girolami | Anouck Vrancken Peeters | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W15 Alkmaar | antuka |
Tilwith Di Girolami form & Anouck Vrancken Peeters form
Tilwith Di Girolami - poslední zápasy
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Hina Inoue | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mansi Vadyala | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Nina Potocnik | Nina Potocnik - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Amelie Smejkalova | 2-6, 7-5, 6-71 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Chahd Tourkhani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Jiaqi Wang | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Romane Longueville | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ida Johansson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-71 | detail zápasu |
Anouck Vrancken Peeters - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 6-0, Merna Refaat - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Laura Samsonova | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Varvara Bernovich | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Anna Sedysheva | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Prisca Abbas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Karina Hofbauer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alisa Kummel | 4-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lilli Tagger | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Zhanel Rustemova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-2, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Anna Sedysheva | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-72, 4-6 | detail zápasu |