ZÁPAS
13.04.22 | 1. kolo | Tessah Andrianjafitrimo | Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | W25+H Calvi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 1-0 | |
0-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 3-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tessah Andrianjafitrimo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tessah Andrianjafitrimo vs. Ekaterina Kazionova - Vzájemné zápasy
13.04.22 | 1. kolo | Tessah Andrianjafitrimo | Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25+H Calvi | tvrdý |
07.04.22 | 2. kolo | Tessah Andrianjafitrimo | Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W25 Pretoria | tvrdý |
Tessah Andrianjafitrimo form & Ekaterina Kazionova form
Tessah Andrianjafitrimo - poslední zápasy
W50+H Calvi - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ella Seidel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Francesca Curmi | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Ipek Oz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 1-4, - Tessah Andrianjafitrimo - skreč | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
18.05.23 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Sandra Samir | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu |