ZÁPAS
29.11.21 | kvalifik. | Tereza Valentova | Aneta Kladivova | 4-6, 6-2, 10-5 | W25 Jablonec | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Tereza Valentova | Aneta Kladivova | |
1. podání % | 39/63 (62%) | 37/60 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/39 (64%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/24 (42%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 30/60 (50%) | 28/63 (44%) |
Vyhrané body celkem | 65/123 (53%) | 58/123 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Valentova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Valentova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Tereza Valentova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Valentova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tereza Valentova | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tereza Valentova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Valentova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tereza Valentova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Aneta Kladivova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tereza Valentova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Aneta Kladivova | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 7-4, 7-5, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tereza Valentova vs. Aneta Kladivova - Vzájemné zápasy
29.11.21 | kvalifik. | Tereza Valentova | Aneta Kladivova | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | W25 Jablonec | koberec |
Tereza Valentova form & Aneta Kladivova form
Tereza Valentova - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Daria Snigur | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Himeno Sakatsume | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tereza Martincova | Tereza Martincova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Manon Arcangioli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Han Shi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Monika Wojcik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 semifinále | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
20.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Efremova | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
09.09.23 finále | vs. Katherine Hui | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 semifinále | vs. Renata Jamrichova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Sara Saito | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 3. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo | vs. Anita Tu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo | vs. Lily Taylor | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-5, 7-611 | detail zápasu | |
18.07.23 2. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
10.07.23 2. kolo | vs. Taylah Preston | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo | vs. Hannah Read | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Elvina Kalieva | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |