ZÁPAS
16.06.21 | 1. kolo | Tereza Mrdeza | Ipek Oz | 6-1, 6-1 | W60 Stare | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tereza Mrdeza | Ipek Oz | |
1. podání % | 27/46 (59%) | 30/40 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/27 (74%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 5/10 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/40 (60%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané body celkem | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tereza Mrdeza | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Mrdeza | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tereza Mrdeza vs. Ipek Oz - Vzájemné zápasy
16.06.21 | 1. kolo | Tereza Mrdeza | Ipek Oz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W60 Stare | antuka |
Tereza Mrdeza form & Ipek Oz form
Tereza Mrdeza - poslední zápasy
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
30.03.22 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
04.03.22 čtvrtfinále | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.22 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.22 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.22 2. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
03.02.22 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.02.22 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.22 semifinále | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.22 čtvrtfinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.22 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.22 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60+H Traralgon - tvrdý | ||||
07.01.22 čtvrtfinále | vs. Sachia Vickery | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.01.22 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.01.22 1. kolo | vs. Roisin Gilheany | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80+H Les - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife - tvrdý | ||||
16.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Wiesbaden - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Portoroz - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Emina Bektas | 4-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
07.09.21 kvalifik. | vs. Eva Lys | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Ipek Oz - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - skreč | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 kvalifik. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - skreč | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |