ZÁPAS
11.09.17 | 1. kolo kval. | Tereza Kolarova | Lauryn John-Baptiste | 6-4, 4-6, 7-5 | Las Vegas | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
20.02.98, 26 Let
20.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tereza Kolarova vs. Lauryn John-Baptiste - Vzájemné zápasy
11.09.17 | 1. kolo kval. | Tereza Kolarova | Lauryn John-Baptiste | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Las Vegas | tvrdý |
Tereza Kolarova form & Lauryn John-Baptiste form
Tereza Kolarova - poslední zápasy
Lubbock - tvrdý | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Constance Branstine | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Brooke Dennis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Las Vegas - tvrdý | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Kennedy Shaffer | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Santamaria | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Krizova | 6-0, 5-2, Katerina Krizova - skreč | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 kvalifik. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.10.16 čtvrtfinále | vs. Barbara Kotelesova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.16 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
25.10.16 1. kolo | vs. Ines Murta | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Wiktoria Kulik | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Tereza Prochazkova | 3-6, 0-3, - Tereza Kolarova - skreč | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.09.16 čtvrtfinále | vs. Laura-Ioana Paar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.16 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 1-0, Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
07.09.16 1. kolo | vs. Tereza Prochazkova | 6-3, 0-6, 7-5 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Slovenska Lupca - antuka | ||||
16.08.16 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Tereza Prochazkova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
18.07.16 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.16 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.16 kvalifik. | vs. Laura Svatikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
22.06.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Lauryn John-Baptiste - poslední zápasy
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 La - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.05.23 kvalifik. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nottingham - tvrdý | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Pretoria - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | detail zápasu |