ZÁPAS
08.07.19 | 1. kolo kval. | Teliana Pereira | Emily Seibold | 6-4, 6-0 | W60 Versmold | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Teliana Pereira | Emily Seibold | |
1. podání % | 40/46 (87%) | 31/49 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/40 (73%) | 14/31 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 2/6 (33%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 15/46 (33%) |
Vyhrané body celkem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Emily Seibold | |
0-0, 30-0 | ||
Teliana Pereira | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Teliana Pereira | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Emily Seibold | |
Teliana Pereira | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Emily Seibold | |
0-0 | ||
Teliana Pereira | 4-3 | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-4 | Emily Seibold | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Teliana Pereira | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Emily Seibold | |
0-0, 15-0 | ||
Teliana Pereira | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Emily Seibold | |
0-0 | ||
Teliana Pereira | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Emily Seibold | |
0-0 | ||
Teliana Pereira | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Teliana Pereira vs. Emily Seibold - Vzájemné zápasy
08.07.19 | 1. kolo kval. | Teliana Pereira | Emily Seibold | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W60 Versmold | antuka |
Teliana Pereira form & Emily Seibold form
Teliana Pereira - poslední zápasy
Fed Cup - antuka | ||||
07.02.20 Rubber 1 | vs. Laura Siegemund | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 4-6, - Teliana Pereira - skreč | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Colina - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Allie Kiick | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Asuncion - antuka | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Szekesfehervar - antuka | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 0-2, - Teliana Pereira - skreč | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.19 finále | vs. Tena Lukas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Elitsa Kostova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-0, Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Emily Seibold - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu |