Polina Bakhmutkina/Elena Malygina vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger

Polina Bakhmutkina/Elena Malygina vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger - Santa Margherita Di Pula - porovnání

ZÁPAS

Polina Bakhmutkina/Elena Malygina Tayisiya Morderger/Yana Morderger

STATISTIKY ZÁPASU


Polina Bakhmutkina
Rusko
25.04.99, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Nemecko
07.03.97, 24 Let







Tayisiya Morderger
Elena Malygina
Estónsko
27.05.00, 21 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Nemecko
07.03.97, 24 Let




Yana Morderger
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Polina Bakhmutkina/Elena Malygina vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger - Vzájemné zápasy

01.10.181. koloTayisiya MordergerPolina Bakhmutkina6-2, 6-3 detail zápasuItaly Santa Margherita antuka

Polina Bakhmutkina form & Tayisiya Morderger form

Polina Bakhmutkina/Elena Malygina - poslední zápasy

Kazakhstan W25 Karaganda - tvrdý I.
28.10.21
čtvrtfinále
vs. Tamara Curovic/Ekaterina Reyngold0-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.10.21
1. kolo
vs. Dana Baidaulet/Anastasiya Soboleva6-2, 7-61 výhradetail zápasu
Estonia W25 Parnu - antuka
03.08.21
1. kolo
vs. Justina Mikulskyte/Anna Siskova4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
27.07.21
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva/Patricija Spaka6-2, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Russia W15 Kazan - tvrdý I.
12.03.20
čtvrtfinále
vs. Viktoriia Kalinina/Angelika Shapovalova7-5, 6-0 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Veronika Pepelyaeva/Maria Timofeeva7-66, 7-5 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
24.01.20
semifinále
vs. Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.01.20
čtvrtfinále
vs. Saara Orav/Katriin Saar6-2, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Lina Glushko/Nicole Khirin6-4, 4-6, 13-11 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo
vs. Sofiya Chekhlystova/Elizaveta Kuznetsova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.19
čtvrtfinále
vs. Margarita Ignatjeva/Darja Semenistaja6-1, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
28.10.19
1. kolo
vs. Vanessa Ersoz/Julia Lovqvist6-0, 0-6, 6-10 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
21.10.19
semifinále
vs. Jacqueline Cabaj Awad/Oona Orpana4-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Olivia Malm/Maja Radenkovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Ida Jarlskog/Sofia Nami Samavati6-4, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
02.09.19
1. kolo
vs. Darya Astakhova/Natalia Orlova6-4, 7-66 výhradetail zápasu
02.09.19
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Kazionova/Anastasiya Komardina5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
12.08.19
čtvrtfinále
vs. Vlada Koval/Evgeniya Levashova6-73, 7-5, 5-10 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo
vs. Elina Nepliy/Anna Ukolova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
29.07.19
semifinále
vs. Eva Garkusha/Ekaterina Kazionova7-63, 6-72, 5-10 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo
vs. Anastasia Bursa/Arina Petrova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
29.07.19
čtvrtfinále
vs. Tamara Bizhukova/Vilena Petrova7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
15.04.19
1. kolo
vs. Kamilia Shailina/Takhmina Zhanatova6-2, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
15.04.19
čtvrtfinále
vs. Gyulnara Nazarova/Anastasia Sukhotina6-1, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
08.04.19
1. kolo
vs. Vlada Katic/Daria Kruzhkova6-4, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
08.10.18
1. kolo
vs. Danka Kovinic/Jovana Trickovic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.10.18
1. kolo
vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Finland Savitaipale - antuka
30.07.18
čtvrtfinále
vs. Mariella Minetti/Martina Minetti6-1, 7-5 výhradetail zápasu
30.07.18
semifinále
vs. Anna Iakovleva/Valeriya Pogrebnyak6-2, 7-5 výhradetail zápasu
30.07.18
finále
vs. Astrid Wanja Brune Olsen/Malene Helgo6-4, 1-6, 10-5 výhradetail zápasu

Tayisiya Morderger/Yana Morderger - poslední zápasy

Luxembourg W25 Petange - tvrdý I.
19.11.21
semifinále
vs. Xenia Knoll/Joanne Zuger2-6, 7-5, 10-12 prohradetail zápasu
18.11.21
čtvrtfinále
vs. Victoria Pahlett/Tatiana Silbereisen6-1, 6-2 výhradetail zápasu
France W60 Nantes - tvrdý I.
02.11.21
1. kolo
vs. Samantha Murray/Jessika Ponchet1-6, 0-3, - Tayisiya Morderger/Yana Morderger - skrečprohradetail zápasu
Germany W80 Wiesbaden - antuka
21.09.21
1. kolo
vs. Anna Bondar/Lara Salden4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Luxembourg Luxembourg - tvrdý I.
15.09.21
1. kolo
vs. Sania Mirza/Shuai Zhang2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Holland W25 Oldenzaal - antuka
17.08.21
1. kolo
vs. Jasmijn Gimbrere/Demi Tran- Tayisiya Morderger/Yana Morderger - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
Poland W25 Bydgoszcz - antuka
04.08.21
1. kolo
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Germany W60 Versmold - antuka
30.07.21
semifinále
vs. Mirjam Bjorklund/Jaimee Fourlis3-6, 6-71 prohradetail zápasu
29.07.21
čtvrtfinále
vs. Dia Evtimova/Julia Grabher5-7, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
28.07.21
1. kolo
vs. Nastasja Mariana Schunk/Joelle Steur6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Poland Gdynia - antuka
19.07.21
1. kolo
vs. Jamie Loeb/Eden Silva4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic Prague - tvrdý
13.07.21
1. kolo
vs. Ysaline Bonaventure/Leonie Kung2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Holland W60 Amstelveen - antuka
09.07.21
semifinále
vs. Suzan Lamens/Quirine Lemoine1-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.07.21
čtvrtfinále
vs. Noa Liauw A Fong/Gabriella Mujan6-3, 6-3 výhradetail zápasu
06.07.21
1. kolo
vs. Ipek Oz/Andreea Prisacariu6-2, 5-7, 10-4 výhradetail zápasu
France W60 Montpellier - antuka
30.06.21
čtvrtfinále
vs. Maddison Inglis/Erin Routliffe0-6, 6-4, 2-10 prohradetail zápasu
29.06.21
1. kolo
vs. Elsa Jacquemot/Oksana Selekhmeteva6-4, 1-6, 11-9 výhradetail zápasu
Germany Bad Homburg - tráva
21.06.21
1. kolo
vs. Anna Danilina/Varvara Gracheva2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W60 Stare - antuka
17.06.21
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba/Anastasia Detiuc6-73, 3-6 prohradetail zápasu
15.06.21
1. kolo
vs. Ipek Oz/Anna Siskova6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
Italy W25 Grado - antuka
03.06.21
semifinále
vs. Lucia Bronzetti/Isabella Shinikova1-6, 6-1, 8-10 prohradetail zápasu
02.06.21
čtvrtfinále
vs. Margherita Marcon/Giulia Sartori6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France W60 Saint - antuka
12.05.21
1. kolo
vs. Oceane Babel/Lucie Nguyen Tan6-74, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
06.05.21
čtvrtfinále
vs. Chantal Skamlova/Tereza Smitkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
04.05.21
1. kolo
vs. Aneta Laboutkova/Anastasia Zarycka6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
France W15 Le - antuka
25.03.21
čtvrtfinále
vs. Leolia Jeanjean/Celia Belle Mohr5-7, 6-1, 3-10 prohradetail zápasu
France W15 Gonesse - antuka
17.03.21
čtvrtfinále
vs. Tina Cvetkovic/Zoe Howard7-5, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
16.03.21
1. kolo
vs. Irys Ekani/Camille Sireix6-2, 6-3 výhradetail zápasu
France W15+H Amiens - antuka
10.03.21
čtvrtfinále
vs. Verena Meliss/Martina Spigarelli3-6, 6-3, 11-13 prohradetail zápasu
09.03.21
1. kolo
vs. Anna Gabric/Lena Papadakis6-1, 6-1 výhradetail zápasu
<