ZÁPAS
14.11.19 | 2. kolo | Tayisiya Morderger | Eline Audenaert | 6-0, 6-0 | W15 Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Tayisiya Morderger | Eline Audenaert | |
1. podání % | 19/36 (53%) | 22/30 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/19 (89%) | 3/22 (14%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 24/30 (80%) | 10/36 (28%) |
Vyhrané body celkem | 50/66 (76%) | 16/66 (24%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Eline Audenaert | |
0-0 | ||
Tayisiya Morderger | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Eline Audenaert | |
Tayisiya Morderger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tayisiya Morderger | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
31.05.99, 24 Let
31.05.99, 24 Let
Tayisiya Morderger vs. Eline Audenaert - Vzájemné zápasy
14.11.19 | 2. kolo | Tayisiya Morderger | Eline Audenaert | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
Tayisiya Morderger form & Eline Audenaert form
Tayisiya Morderger - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Carmen Corley | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Emmanuelle Salas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Paula Rumpf | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 7-62, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
30.07.23 kvalifik. | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Eline Audenaert - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detail zápasu |