ZÁPAS
24.11.21 | 1. kolo | Tatiana Prozorova | Sofia Vaynberg | 6-1, 6-2 | W15 Kazan | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Tatiana Prozorova | Sofia Vaynberg | |
1. podání % | 25/46 (54%) | 27/44 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/21 (62%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 26/44 (59%) | 14/46 (30%) |
Vyhrané body celkem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tatiana Prozorova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tatiana Prozorova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tatiana Prozorova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tatiana Prozorova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tatiana Prozorova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tatiana Prozorova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Tatiana Prozorova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sofia Vaynberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tatiana Prozorova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
19.10.91, 32 Let
19.10.91, 32 Let
Tatiana Prozorova vs. Sofia Vaynberg - Vzájemné zápasy
24.11.21 | 1. kolo | Tatiana Prozorova | Sofia Vaynberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Kazan | tvrdý I. |
Tatiana Prozorova form & Sofia Vaynberg form
Tatiana Prozorova - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Bartunkova | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Celine Naef | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katie Volynets | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Rancho - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Grace Min | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Allie Kiick | 6-2, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Mccartney Kessler | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. Tamara Zidansek | 7-611, 3-6, 7-68 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Yuliya Hatouka | 6-3, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.23 kvalifik. | vs. Sofya Lansere | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Sofia Vaynberg - poslední zápasy
W25 Almaty - antuka | ||||
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ust - tvrdý | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Setora Normurodova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Tamari Chalaganidze | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Anna Lytneva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariia Tkacheva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Skorupska | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Constanze Stepan | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lissi Kubre | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Folts | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Eleni Mtsentlitze | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
Batumi - tvrdý | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 0-6 | detail zápasu |