Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
23.10.02, 21 Let
23.10.02, 21 Let
Tara Wurth vs. Pia Praefke - Vzájemné zápasy
21.03.21 | 1. kolo kval. | Tara Wurth | Pia Praefke | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Tara Wurth form & Pia Praefke form
Tara Wurth - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
08.04.23 finále | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.23 semifinále | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.23 čtvrtfinále | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
05.04.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Pia Praefke - poslední zápasy
W25 Horb - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 0-6, 1-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-4, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Zoe Richard | 1-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.23 kvalifik. | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.01.23 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.22 1. kolo | vs. Yinglak Jittakoat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.22 kvalifik. | vs. Meriem Makhlouf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.12.22 2. kolo kval. | vs. Linda Ajimi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Emma Tothova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.22 kvalifik. | vs. Zongyu Li | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Chiara Di Tommaso | - Pia Praefke - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Denise Valente | 6-71, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 7-5, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.22 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Fayrouz Ben Hassine | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Lara Schmidt | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.22 1. kolo | vs. Chiara Tomasetti | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.02.22 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-0 | detail zápasu |