ZÁPAS
11.02.23 | semifinále | Tara Wurth | Harmony Tan | 6-4, - skreč | W40 Porto | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Tara Wurth | Harmony Tan | |
1. podání % | 18/36 (50%) | 24/34 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/18 (61%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/18 (33%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 21/34 (62%) | 19/36 (53%) |
Vyhrané body celkem | 38/70 (54%) | 32/70 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Harmony Tan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Harmony Tan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tara Wurth | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Harmony Tan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Harmony Tan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Harmony Tan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tara Wurth | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Harmony Tan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
et. | Harmony Tan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tara Wurth vs. Harmony Tan - Vzájemné zápasy
11.02.23 | semifinále | Tara Wurth | Harmony Tan | 6-4, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | W40 Porto | tvrdý I. |
Tara Wurth form & Harmony Tan form
Tara Wurth - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Koper - antuka | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Split - antuka | ||||
08.04.23 finále | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.04.23 semifinále | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.23 čtvrtfinále | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
05.04.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Harmony Tan - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
03.03.24 finále | vs. Audrey Albie | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Celine Naef | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Talia Gibson | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-3, 0-6, 0-3, - Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Anna Blinkova | 3-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | Alize Cornet - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Oceane Dodin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 2. kolo | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
22.10.23 finále | vs. Manon Leonard | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-4 | detail zápasu |