ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Tanysha Dissanayake | Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
07.08.01, 22 Let
07.08.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tanysha Dissanayake vs. Mylene Halemai - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Tanysha Dissanayake | Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Tanysha Dissanayake form & Mylene Halemai form
Tanysha Dissanayake - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Joanna Tomera | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Helena Stevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 7-64, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.08.20 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-64, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Mylene Halemai - poslední zápasy
W15+H Amiens - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.20 kvalifik. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - skreč | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | detail zápasu |