ZÁPAS
21.08.20 | 1. kolo | Tanysha Dissanayake | Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Katherine Barnes | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Tanysha Dissanayake | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Katherine Barnes | |
0-0 | ||
Tanysha Dissanayake | 3-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Katherine Barnes | |
0-0 | ||
Tanysha Dissanayake | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
5-1 | Katherine Barnes | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Tanysha Dissanayake | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Katherine Barnes | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tanysha Dissanayake | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Katherine Barnes | |
0-0, 30-0 | ||
Tanysha Dissanayake | 3-1 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Katherine Barnes | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Tanysha Dissanayake | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
5-2 | Katherine Barnes | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
6-2 |
Veľká Británia
07.08.01, 22 Let
07.08.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
29.08.01, 22 Let
29.08.01, 22 Let
Tanysha Dissanayake vs. Katherine Barnes - Vzájemné zápasy
21.08.20 | 1. kolo | Tanysha Dissanayake | Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Tanysha Dissanayake form & Katherine Barnes form
Tanysha Dissanayake - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Joanna Tomera | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Helena Stevic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 7-64, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
22.08.20 1. kolo | vs. Emma Wilson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.20 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 7-64, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Freya Christie | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Eden Silva | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Lou Adler | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Mylene Halemai | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Chanelle Van Nguyen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 kvalifik. | vs. Irys Ekani | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Katherine Barnes - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Milana Safiullina | - Katherine Barnes - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Antonia Aragosa | 6-74, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 čtvrtfinále | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Yujin Ahn | 6-2, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cavus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Teo Chaya | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Abigail Amos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Emma Lene | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Simona Wirglerova | 6-3, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Neila Trklja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Oriana Gniewkowska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Nadia Rawson | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Tanysha Dissanayake | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wirral - tvrdý I. | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Cemre Anil | 5-7, 6-4, 0-6 | detail zápasu |