ZÁPAS
14.06.20 | 1. kolo | Tamira Paszek | Yvonne Neuwirth | 2-6, 6-4, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 40-A | ||
Tamira Paszek | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
Tamira Paszek | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-30, 40-40 | ||
1-3 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Tamira Paszek | 1-4 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-40 | ||
2-4 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Tamira Paszek | 2-5 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-A | ||
Tamira Paszek | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamira Paszek | 2-1 | |
0-0, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
Tamira Paszek | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Tamira Paszek | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Tamira Paszek | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamira Paszek | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Tamira Paszek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Yvonne Neuwirth | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Tamira Paszek | 4-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Yvonne Neuwirth | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tamira Paszek vs. Yvonne Neuwirth - Vzájemné zápasy
14.06.20 | 1. kolo | Tamira Paszek | Yvonne Neuwirth | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Tamira Paszek form & Yvonne Neuwirth form
Tamira Paszek - poslední zápasy
Oeiras - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Maria Mateas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - antuka | ||||
13.04.24 Rubber 1 | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Radka Zelnickova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Haley Giavara | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-1, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Estelle Cascino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Aimee Knowles | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Michaela Laki | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Yvonne Neuwirth - poslední zápasy
W25 Poertschach - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Louise Wikander | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Maren Benko | 1-2, - Yvonne Neuwirth - skreč | detail zápasu | |
08.07.20 1. kolo | vs. Irina Dshandshgava | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-3, 1-5 | detail zápasu | |
01.07.20 1. kolo | vs. Selina Pichler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Oana Smaranda Corneanu | 4-6, - Yvonne Neuwirth - skreč | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Vanda Lukacs | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
06.10.19 finále | vs. Merel Hoedt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.19 semifinále | vs. Chanel Simmonds | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Alexandra Riley | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Demi Tran | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | Barbora Miklova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Koricinova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Polina Monova | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu |