ZÁPAS
14.08.19 | 1. kolo | Tamara Malesevic | Zoziya Kardava | 7-5, 7-5 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tamara Malesevic | Zoziya Kardava | |
1. podání % | 35/65 (54%) | 53/90 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/35 (60%) | 32/53 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/30 (67%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 43/90 (48%) | 24/65 (37%) |
Vyhrané body celkem | 84/155 (54%) | 71/155 (46%) |
Dvojchyby | 0 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tamara Malesevic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Zoziya Kardava | |
0-0 | ||
Tamara Malesevic | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Zoziya Kardava | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tamara Malesevic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-4 | Zoziya Kardava | |
0-0 | ||
Tamara Malesevic | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30 | ||
2-5 | Zoziya Kardava | |
0-0 | ||
Tamara Malesevic | 3-5 | |
0-0, 0-15 | ||
4-5 | Zoziya Kardava | |
0-0 | ||
Tamara Malesevic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Zoziya Kardava | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Tamara Malesevic | 0-0 | |
Tamara Malesevic | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Tamara Malesevic | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
2-3 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Malesevic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-4 | Zoziya Kardava | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-5 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-0 | ||
Tamara Malesevic | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Zoziya Kardava | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tamara Malesevic vs. Zoziya Kardava - Vzájemné zápasy
14.08.19 | 1. kolo | Tamara Malesevic | Zoziya Kardava | 7-5, 7-5 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Tamara Malesevic form & Zoziya Kardava form
Tamara Malesevic - poslední zápasy
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-2, - Tamara Malesevic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Camille Moga | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.21 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
29.06.21 kvalifik. | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 0-1, - Tamara Malesevic - skreč | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Lena Greiner | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Silvia Martinez Jimenez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.05.21 semifinále | vs. Lena Papadakis | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.21 čtvrtfinále | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.05.21 2. kolo | vs. Juliane Triebe | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.21 1. kolo | vs. Karen Marthiens | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Wan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu |
Zoziya Kardava - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.22 čtvrtfinále | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.10.22 semifinále | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detail zápasu |