Tamara Curovic/Ekaterina Reyngold vs. Polina Bakhmutkina/Elena Malygina 28.10.2021

Tamara Curovic/Ekaterina Reyngold vs. Polina Bakhmutkina/Elena Malygina 28.10.2021 - W25 Karaganda - porovnání

ZÁPAS

28.10.21čtvrtfináleTamara Curovic/Ekaterina Reyngold Polina Bakhmutkina/Elena Malygina 6-0, 6-2 Kazakhstan W25 Karaganda tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Tamara Curovic
Srbsko
31.10.94, 27 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
25.04.99, 22 Let







Polina Bakhmutkina
Ekaterina Reyngold
Rusko
07.04.01, 20 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Estónsko
27.05.00, 21 Let




Elena Malygina
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Tamara Curovic/Ekaterina Reyngold vs. Polina Bakhmutkina/Elena Malygina - Vzájemné zápasy

28.10.21čtvrtfináleTamara Curovic/Ekaterina ReyngoldPolina Bakhmutkina/Elena Malygina6-0, 6-2 detail zápasuKazakhstan W25 Karaganda tvrdý I.

Tamara Curovic form & Polina Bakhmutkina form

Tamara Curovic/Ekaterina Reyngold - poslední zápasy

Kazakhstan W25 Karaganda - tvrdý I.
30.10.21
finále
vs. Ekaterina Kazionova/Ekaterina Makarova (1996)2-6, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
29.10.21
semifinále
vs. Ekaterina Maklakova/Aleksandra Pospelova6-2, 7-63 výhradetail zápasu
28.10.21
čtvrtfinále
vs. Polina Bakhmutkina/Elena Malygina6-0, 6-2 výhradetail zápasu
26.10.21
1. kolo
vs. Vlada Koval/Valeriya Strakhova6-2, 6-3 výhradetail zápasu

Polina Bakhmutkina/Elena Malygina - poslední zápasy

Kazakhstan W25 Karaganda - tvrdý I.
28.10.21
čtvrtfinále
vs. Tamara Curovic/Ekaterina Reyngold0-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.10.21
1. kolo
vs. Dana Baidaulet/Anastasiya Soboleva6-2, 7-61 výhradetail zápasu
Estonia W25 Parnu - antuka
03.08.21
1. kolo
vs. Justina Mikulskyte/Anna Siskova4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
27.07.21
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva/Patricija Spaka6-2, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Russia W15 Kazan - tvrdý I.
12.03.20
čtvrtfinále
vs. Viktoriia Kalinina/Angelika Shapovalova7-5, 6-0 výhradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Veronika Pepelyaeva/Maria Timofeeva7-66, 7-5 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
24.01.20
semifinále
vs. Katyarina Paulenka/Ekaterina Shalimova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
23.01.20
čtvrtfinále
vs. Saara Orav/Katriin Saar6-2, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Lina Glushko/Nicole Khirin6-4, 4-6, 13-11 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo
vs. Sofiya Chekhlystova/Elizaveta Kuznetsova6-0, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.19
čtvrtfinále
vs. Margarita Ignatjeva/Darja Semenistaja6-1, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
28.10.19
1. kolo
vs. Vanessa Ersoz/Julia Lovqvist6-0, 0-6, 6-10 prohradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
21.10.19
semifinále
vs. Jacqueline Cabaj Awad/Oona Orpana4-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Olivia Malm/Maja Radenkovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Ida Jarlskog/Sofia Nami Samavati6-4, 4-6, 10-5 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
02.09.19
1. kolo
vs. Darya Astakhova/Natalia Orlova6-4, 7-66 výhradetail zápasu
02.09.19
čtvrtfinále
vs. Ekaterina Kazionova/Anastasiya Komardina5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
12.08.19
čtvrtfinále
vs. Vlada Koval/Evgeniya Levashova6-73, 7-5, 5-10 prohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo
vs. Elina Nepliy/Anna Ukolova6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Finland W15 Savitaipale - antuka
29.07.19
semifinále
vs. Eva Garkusha/Ekaterina Kazionova7-63, 6-72, 5-10 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo
vs. Anastasia Bursa/Arina Petrova6-3, 6-1 výhradetail zápasu
29.07.19
čtvrtfinále
vs. Tamara Bizhukova/Vilena Petrova7-63, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
15.04.19
čtvrtfinále
vs. Gyulnara Nazarova/Anastasia Sukhotina6-1, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
15.04.19
1. kolo
vs. Kamilia Shailina/Takhmina Zhanatova6-2, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
08.04.19
1. kolo
vs. Vlada Katic/Daria Kruzhkova6-4, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
08.10.18
1. kolo
vs. Danka Kovinic/Jovana Trickovic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
01.10.18
1. kolo
vs. Tayisiya Morderger/Yana Morderger2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Finland Savitaipale - antuka
30.07.18
semifinále
vs. Anna Iakovleva/Valeriya Pogrebnyak6-2, 7-5 výhradetail zápasu
30.07.18
finále
vs. Astrid Wanja Brune Olsen/Malene Helgo6-4, 1-6, 10-5 výhradetail zápasu
30.07.18
1. kolo
vs. Kerstin Peckl/Ksenia Tarasova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
<