ZÁPAS
22.02.21 | 1. kolo kval. | Tamara Curovic | Maria Krupenina | 6-2, 3-6, 10-8 | W25 Moscow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Tamara Curovic | Maria Krupenina | |
1. podání % | 38/75 (51%) | 40/69 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/38 (74%) | 27/40 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/37 (46%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané break-bally | 2/6 (33%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 29/69 (42%) | 30/75 (40%) |
Vyhrané body celkem | 74/144 (51%) | 70/144 (49%) |
Dvojchyby | 8 | 8 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tamara Curovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tamara Curovic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tamara Curovic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tamara Curovic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
03.03.01, 23 Let
03.03.01, 23 Let
Tamara Curovic vs. Maria Krupenina - Vzájemné zápasy
22.02.21 | 1. kolo kval. | Tamara Curovic | Maria Krupenina | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | W25 Moscow | tvrdý I. |
Tamara Curovic form & Maria Krupenina form
Tamara Curovic - poslední zápasy
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detail zápasu |
Maria Krupenina - poslední zápasy
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - skreč | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - skreč | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |