ZÁPAS
09.05.18 | 2. kolo | Tamachan Momkoonthod | Chang Liu | 6-1, - skreč | Hua Hin | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Tamachan Momkoonthod | Chang Liu | |
1. podání % | 13/23 (57%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 12/13 (92%) | 6/13 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/10 (30%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 15/24 (63%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané body celkem | 30/47 (64%) | 17/47 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tamachan Momkoonthod | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Tamachan Momkoonthod | 1-1 | |
Tamachan Momkoonthod | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Chang Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tamachan Momkoonthod | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Tamachan Momkoonthod | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
Tamachan Momkoonthod | 0-0 | |
0-0 | ||
Tamachan Momkoonthod | et. | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tamachan Momkoonthod vs. Chang Liu - Vzájemné zápasy
16.10.19 | 1. kolo | Chang Liu | Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | W15 Hua | tvrdý |
09.05.18 | 2. kolo | Tamachan Momkoonthod | Chang Liu | 6-1, Chang Liu - skreč | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
30.04.18 | 1. kolo | Chang Liu | Tamachan Momkoonthod | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
Tamachan Momkoonthod form & Chang Liu form
Tamachan Momkoonthod - poslední zápasy
W15 Hua - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 3-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.01.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Anjani Maheshkumar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hua - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Risa Ushijima | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Kamonwan Yodpetch | 0-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Anri Nagata | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-3, 6-74, - Tamachan Momkoonthod - skreč | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Jing-Jing Lu | 6-73, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Suweechaya Boonlaing | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.22 kvalifik. | vs. Eri Shimizu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Salakthip Ounmuang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Pimrada Jattavapornvanit | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Talia Gibson | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Chang Liu - poslední zápasy
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sakura Hondo | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
28.10.19 kvalifik. | vs. Ziyue Sun | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nanning - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
17.10.19 čtvrtfinále | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Jinan - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Eden Silva | 6-72, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Huangshan - tvrdý | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Zuzana Zlochova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 5-7, 7-66, 3-0, Eudice Wong Chong - skreč | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Jiaying He | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Yuping Wang | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qujing - tvrdý I. | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ulanqab - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ziyi Yang | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Jennifer Luikham | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tianjin - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Shanshan Guo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |