Taisya Pachkaleva vs. Kseniya Yersh 15.08.2019

Taisya Pachkaleva vs. Kseniya Yersh 15.08.2019 - W15 Moscow - porovnání

ZÁPAS

15.08.192. koloTaisya Pachkaleva Kseniya Yersh 6-1, 6-4 Russia W15 Moscow antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Taisya PachkalevaKseniya Yersh
1. podání %32/63 (51%)30/50 (60%)
Vyhrané body z 1.podání17/32 (53%)14/30 (47%)
Vyhrané body z 2.podání20/31 (65%)10/20 (50%)
Vyhrané break-bally5/10 (50%)2/9 (22%)
Vyhrané body z returnu26/50 (52%)26/63 (41%)
Vyhrané body celkem63/113 (56%)50/113 (44%)
Dvojchyby30
Esa01

STATISTIKY ZÁPASU

1
3-0Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Taisya Pachkaleva Taisya Pachkaleva podáva3-1
0-0
4-1Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 0-15, 40-30[BP]
Taisya Pachkaleva Taisya Pachkaleva podáva5-1
0-0
6-1
2
0-0Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 30-0
Taisya Pachkaleva Taisya Pachkaleva podáva1-0
0-0
1-1Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
Taisya Pachkaleva Taisya Pachkaleva podáva1-2
2-2Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
Taisya Pachkaleva Taisya Pachkaleva podáva2-3
0-0, 0-30
3-3Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0
Taisya Pachkaleva Taisya Pachkaleva podáva4-3
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
4-4Kseniya Yersh Kseniya Yersh podáva
0-0, 15-0, 30-30, A-40[BP]
Taisya Pachkaleva Taisya Pachkaleva podáva5-4
0-0, 15-15, 30-15, 40-15
6-4

Taisya Pachkaleva
Rusko
06.04.01, 20 Let




584
64
13 953 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 20 Let







Kseniya Yersh
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Taisya Pachkaleva vs. Kseniya Yersh - Vzájemné zápasy

15.08.192. koloTaisya PachkalevaKseniya Yersh6-1, 6-4 detail zápasuRussia W15 Moscow antuka

Taisya Pachkaleva form & Kseniya Yersh form

Taisya Pachkaleva - poslední zápasy

Russia W15 Moscow - antuka
20.07.21
1. kolo
vs. Ekaterina Reyngold0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - skrečprohradetail zápasu
Kazakhstan W25 Nur - tvrdý
07.07.21
1. kolo
vs. Ekaterina Ovcharenko6-79, 7-62, 4-6 prohradetail zápasu
06.07.21
kvalifik.
vs. Adel Ismagulova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Meiqi Guo6-1, 6-2 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Ani Vangelova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
semifinále
vs. Ekaterina Kazionova6-77, 1-6 prohradetail zápasu
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Valentini Grammatikopoulou7-63, 6-4 výhradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Anastasiya Komardina5-7, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Ganna Poznikhirenko6-2, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Anastasiya Poplavska6-1, 6-2 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Elena Korokozidi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
13.02.20
2. kolo
vs. Martina Spigarelli2-6, 0-6 prohradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Iva Divac6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Valentini Grammatikopoulou4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
23.01.20
2. kolo
vs. Irina Khromacheva6-3, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo
vs. Lara Salden7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - antuka
19.01.20
finále
vs. Nina Potocnik3-6, 2-6 prohradetail zápasu
18.01.20
semifinále
vs. Ksenia Laskutova6-3, 3-6, 6-1 výhradetail zápasu
17.01.20
čtvrtfinále
vs. Diana Demidova4-1, Diana Demidova - skrečvýhradetail zápasu
16.01.20
2. kolo
vs. Anastasia Nefedova1-6, 7-5, 6-2 výhradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Valentina Losciale2-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
17.10.19
čtvrtfinále
vs. Oana Georgeta Simion6-72, 4-6 prohradetail zápasu
16.10.19
2. kolo
vs. Nina Ugrelidze6-0, 7-65 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Ekaterina Nikiforova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Georgia W15 Telavi - antuka
12.10.19
semifinále
vs. Oana Georgeta Simion2-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Anna Ureke7-5, 6-2 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Iveta Daujotaite6-1, 6-1 výhradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Yekaterina Dmitrichenko7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Chornomorsk - antuka
05.10.19
semifinále
vs. Evgeniya Levashova2-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
05.10.19
čtvrtfinále
vs. Anna Ureke7-5, 4-6, 7-5 výhradetail zápasu

Kseniya Yersh - poslední zápasy

Russia W15 Kazan - tvrdý I.
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Azaliya Badegyeva4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
25.02.20
kvalifik.
vs. Yuliya Hatouka3-6, 4-6 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Polina Bakhmutkina6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Anastasia Kulikova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Melis Yasar3-6, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Jekaterina Sagejeva6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Ekaterina Kazionova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Yekaterina Dmitrichenko1-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Nasty Surkova7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
11.09.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Kazakhstan W25 Almaty - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Ekaterina Nikiforova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Elina Avanesyan2-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Evgeniya Burdina6-4, 7-5 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Alana Tuayeva6-0, 6-73, 10-7 výhradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Taisya Pachkaleva1-6, 4-6 prohradetail zápasu
14.08.19
1. kolo
vs. Elizaveta Dementyeva7-63, 6-2 výhradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Hanna Sokal5-7, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Dinara Alloyarova6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Elena Malygina1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Sara Cakarevic1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Belarus W25 Minsk - antuka
04.06.19
kvalifik.
vs. Katsiaryna Skachkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal W15 Montemor - tvrdý
30.05.19
2. kolo
vs. Amandine Cazeaux2-6, 3-6 prohradetail zápasu
28.05.19
1. kolo
vs. Sofia Milatova7-5, 7-63 výhradetail zápasu
Portugal W15 Cantanhede - koberec
21.05.19
1. kolo
vs. Laia Conde Monfort6-3, 0-6, 6-74 prohradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
17.04.19
1. kolo
vs. Tamara Curovic0-6, 0-1, - Kseniya Yersh - skrečprohradetail zápasu
16.04.19
kvalifik.
vs. Elina Nepliy6-2, 6-0 výhradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Diyora Alzhanova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan W15 Shymkent - antuka
09.04.19
kvalifik.
vs. Liisa Vehvilainen4-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Karina Kalkenova6-2, 6-1 výhradetail zápasu
<