ZÁPAS
15.08.19 | 2. kolo | Taisya Pachkaleva | Kseniya Yersh | 6-1, 6-4 | W15 Moscow | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taisya Pachkaleva | Kseniya Yersh | |
1. podání % | 32/63 (51%) | 30/50 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/32 (53%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/31 (65%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 26/50 (52%) | 26/63 (41%) |
Vyhrané body celkem | 63/113 (56%) | 50/113 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
3-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Taisya Pachkaleva | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 30-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Kseniya Yersh | |
Taisya Pachkaleva | 1-2 | |
2-2 | Kseniya Yersh | |
Taisya Pachkaleva | 2-3 | |
0-0, 0-30 | ||
3-3 | Kseniya Yersh | |
0-0 | ||
Taisya Pachkaleva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-4 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-30, A-40[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Taisya Pachkaleva vs. Kseniya Yersh - Vzájemné zápasy
15.08.19 | 2. kolo | Taisya Pachkaleva | Kseniya Yersh | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Moscow | antuka |
Taisya Pachkaleva form & Kseniya Yersh form
Taisya Pachkaleva - poslední zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
29.02.20 semifinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 finále | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.20 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.20 čtvrtfinále | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - skreč | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
17.10.19 čtvrtfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu |