ZÁPAS
17.01.20 | čtvrtfinále | Taisya Pachkaleva | Diana Demidova | 4-1, - skreč | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taisya Pachkaleva | Diana Demidova | |
1. podání % | 16/19 (84%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/16 (69%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 1/3 (33%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 9/13 (69%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané body celkem | 21/32 (66%) | 11/32 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Diana Demidova | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Taisya Pachkaleva | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Taisya Pachkaleva | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Diana Demidova | |
0-0, 15-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Taisya Pachkaleva vs. Diana Demidova - Vzájemné zápasy
17.01.20 | čtvrtfinále | Taisya Pachkaleva | Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - skreč | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Taisya Pachkaleva form & Diana Demidova form
Taisya Pachkaleva - poslední zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Okalova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 0-2, - Taisya Pachkaleva - skreč | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-79, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.21 kvalifik. | vs. Adel Ismagulova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
29.02.20 semifinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anastasiya Komardina | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Iva Divac | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 finále | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.20 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.20 čtvrtfinále | vs. Diana Demidova | 4-1, Diana Demidova - skreč | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Valentina Losciale | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
17.10.19 čtvrtfinále | vs. Oana Georgeta Simion | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ekaterina Nikiforova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Anna Ureke | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Iveta Daujotaite | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Diana Demidova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - skreč | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |