ZÁPAS
01.03.23 | 1. kolo | Sylvie Zund | Bianca Bulat | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sylvie Zund | Bianca Bulat | |
1. podání % | 34/49 (69%) | 31/43 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/34 (59%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/15 (73%) | 2/12 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/43 (65%) | 18/49 (37%) |
Vyhrané body celkem | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sylvie Zund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Bianca Bulat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sylvie Zund | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Bianca Bulat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sylvie Zund | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Bianca Bulat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sylvie Zund | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Bianca Bulat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sylvie Zund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Bianca Bulat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sylvie Zund | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Bianca Bulat | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sylvie Zund | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Bianca Bulat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
14.04.05, 18 Let
14.04.05, 18 Let
Sylvie Zund vs. Bianca Bulat - Vzájemné zápasy
01.03.23 | 1. kolo | Sylvie Zund | Bianca Bulat | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sylvie Zund form & Bianca Bulat form
Sylvie Zund - poslední zápasy
W25 Mogi - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
17.11.23 semifinále | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 čtvrtfinále | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
27.08.23 finále | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.23 semifinále | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - skreč | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.06.23 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Bianca Bulat - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Zumra Balkan | 6-1, 0-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Linda Sevcikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-71, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Boyoung Jeong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Deniz Cakil | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Asel Calbay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Sofia Avataneo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 2-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alice Nicoleta Petrache | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-0 | detail zápasu |