ZÁPAS
01.07.19 | 1. kolo kval. | Sviatlana Pirazhenka | Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | W25 Den | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sviatlana Pirazhenka vs. Jasmijn Gimbrere - Vzájemné zápasy
01.07.19 | 1. kolo kval. | Sviatlana Pirazhenka | Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | W25 Den | antuka |
Sviatlana Pirazhenka form & Jasmijn Gimbrere form
Sviatlana Pirazhenka - poslední zápasy
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Anastasia Pribylova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Taipei - koberec | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natela Dzalamidze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Podgorica - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Vlada Koval | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Aleksandra Pospelova | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.19 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Alexandra Perper | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Tunis - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.19 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Minsk - tvrdý I. | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
06.11.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Jasmijn Gimbrere - poslední zápasy
W35 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | - Jasmijn Gimbrere - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Julie Tungamirai | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Bujumbura - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Lian Tran | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Beverley Nyangon | 7-65, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu |