ZÁPAS
03.09.12 | 1. kolo kval. | Sveva Mazzari | Verena Meliss | 6-3, 6-3 | Trieste | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
04.08.94, 29 Let
04.08.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sveva Mazzari vs. Verena Meliss - Vzájemné zápasy
03.09.12 | 1. kolo kval. | Sveva Mazzari | Verena Meliss | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Trieste | antuka |
Sveva Mazzari form & Verena Meliss form
Sveva Mazzari - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Pelin Colak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Flaminia Scara | 1-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Saara Orav | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Zoe Howard | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Sara Donnini | 6-3, 5-7, 12-10 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 2. kolo | vs. Anri Nagata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.20 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 6-0, 10-3 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Kamila Kerimbayeva | 2-6, 6-3, 7-2, Kamila Kerimbayeva - skreč | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Ambre Feder | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.10.19 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Graziella Barrett | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.19 kvalifik. | vs. Andreina Pino | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
06.10.14 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Diletta Alessandrelli | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.09.14 kvalifik. | vs. Chiara Pusceddu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.14 1. kolo | vs. Alice Balducci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.14 1. kolo kval. | vs. Giulia Porcu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bagnatica - antuka | ||||
25.08.14 kvalifik. | vs. Mirabelle Njoze | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Martina Parmigiani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Duino Aurisina - antuka | ||||
18.08.14 1. kolo | vs. Georgia Brescia | 0-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
18.08.14 kvalifik. | vs. Sara Eccel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Anna Turco | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Verena Meliss - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | detail zápasu |