ZÁPAS
19.06.22 | 1. kolo kval. | Suana Tucakovic | Lara Stojanovski | 2-6, 6-4, 13-11 | W25 Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
13.11.05, 18 Let
13.11.05, 18 Let
Suana Tucakovic vs. Lara Stojanovski - Vzájemné zápasy
19.06.22 | 1. kolo kval. | Suana Tucakovic | Lara Stojanovski | 2-6, 6-4, 13-11 | detail zápasu | W25 Prokuplje | antuka |
Suana Tucakovic form & Lara Stojanovski form
Suana Tucakovic - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Jana Vanik | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Jana Bojovic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Anja Stankovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Gebriela Mihaylova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Natalija Senic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Iva Lakic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.06.23 1. kolo | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
12.06.23 finále | vs. Katerina Tsygourova | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu |
Lara Stojanovski - poslední zápasy
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 2-0, Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Yoana Radulova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Martina Augello | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Laura Svatikova | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Min Liu | 6-0, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Delia Stanciu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prokuplje - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-2, 4-6, 11-13 | detail zápasu |