ZÁPAS
05.06.19 | 1. kolo | Sunam Jeong | Ramu Ueda | 6-1, 6-2 | W25 Daegu | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sunam Jeong | Ramu Ueda | |
1. podání % | 25/43 (58%) | 29/43 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/25 (92%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/18 (44%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 24/43 (56%) | 12/43 (28%) |
Vyhrané body celkem | 55/86 (64%) | 31/86 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sunam Jeong | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sunam Jeong | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
5-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sunam Jeong | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sunam Jeong | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sunam Jeong vs. Ramu Ueda - Vzájemné zápasy
31.08.22 | 1. kolo | Sunam Jeong | Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Yeongwol | tvrdý |
05.06.19 | 1. kolo | Sunam Jeong | Ramu Ueda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Daegu | tvrdý |
Sunam Jeong form & Ramu Ueda form
Sunam Jeong - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.22 finále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.22 semifinále | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
22.12.19 finále | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.12.19 semifinále | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Ramu Ueda - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |