ZÁPAS
15.12.19 | 1. kolo kval. | Sunam Jeong | Dakshata Girishkumar Patel | 6-2, 6-0 | W25 Navi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sunam Jeong | Dakshata Girishkumar Patel | |
1. podání % | 22/40 (55%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/22 (68%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 31/43 (72%) | 15/40 (38%) |
Vyhrané body celkem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sunam Jeong | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Dakshata Girishkumar Patel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sunam Jeong | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Dakshata Girishkumar Patel | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-A, 40-40 | ||
Sunam Jeong | 3-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Dakshata Girishkumar Patel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sunam Jeong | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Dakshata Girishkumar Patel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sunam Jeong | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Dakshata Girishkumar Patel | |
Sunam Jeong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Dakshata Girishkumar Patel | |
0-0 | ||
Sunam Jeong | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-0 | Dakshata Girishkumar Patel | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
01.08.99, 24 Let
01.08.99, 24 Let
Sunam Jeong vs. Dakshata Girishkumar Patel - Vzájemné zápasy
15.12.19 | 1. kolo kval. | Sunam Jeong | Dakshata Girishkumar Patel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Navi | tvrdý |
Sunam Jeong form & Dakshata Girishkumar Patel form
Sunam Jeong - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - skreč | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.22 finále | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.22 semifinále | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
22.12.19 finále | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.12.19 semifinále | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.19 čtvrtfinále | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Dakshata Girishkumar Patel - poslední zápasy
W15 Nagpur - antuka | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Kashish Bhatia | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - antuka | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
15.02.22 kvalifik. | vs. Pooja Ingale | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Jane Haeusler | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-2, 0-6, 17-15 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Almeida | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 4-6, 7-64, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Solapur - tvrdý | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Jodhpur - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Sunam Jeong | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Gwalior - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Mihika Yadav | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Pareen Shivekar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aurangabad - antuka | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Tejasvi Kate | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Sanya Madan | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Britt Geukens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Solapur - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo | vs. Sai Chamarthi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.12.16 kvalifik. | vs. Aastha Dargude | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Kirandeep Kaur Kotade | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Rishika Sunkara | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Malaika Alex Fernandes | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Sharrmadaa Baluu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aurangabad - antuka | ||||
11.01.16 1. kolo kval. | vs. Pareen Shivekar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
21.12.15 1. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 0-6 | detail zápasu |