ZÁPAS
07.06.19 | čtvrtfinále | Stephanie Wagner | Anastasia Detiuc | 6-2, 6-3 | W25 Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Stephanie Wagner | Anastasia Detiuc | |
1. podání % | 32/49 (65%) | 31/46 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/32 (63%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/17 (82%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/46 (54%) | 15/49 (31%) |
Vyhrané body celkem | 59/95 (62%) | 36/95 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Stephanie Wagner | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Stephanie Wagner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephanie Wagner | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Stephanie Wagner | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Stephanie Wagner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Stephanie Wagner | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Stephanie Wagner | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stephanie Wagner | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Anastasia Detiuc | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stephanie Wagner | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Stephanie Wagner vs. Anastasia Detiuc - Vzájemné zápasy
07.06.19 | čtvrtfinále | Stephanie Wagner | Anastasia Detiuc | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Minsk | antuka |
Stephanie Wagner form & Anastasia Detiuc form
Stephanie Wagner - poslední zápasy
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Anastasia Detiuc - poslední zápasy
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Petra Mihokova | 1-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
01.05.22 kvalifik. | vs. Katerina Mandelikova | Katerina Mandelikova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W60 Zagreb - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Chiasso - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.22 kvalifik. | vs. Yana Sizikova | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Laura Vasilescu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Epp | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 0-3, - Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Sonja Krtenova | 2-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-0, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 6-77, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
09.08.21 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-71, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Karolina Novakova | 6-3, 3-0, Karolina Novakova - skreč | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.21 3. kolo | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.21 2. kolo | vs. Anna Danilina | 7-66, 6-3 | detail zápasu |