ZÁPAS
08.03.21 | 2. kolo kval. | Stefanie Auer | Miray Konar | 5-7, 6-4, 10-5 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rakúsko
26.04.02, 22 Let
26.04.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
03.05.03, 20 Let
03.05.03, 20 Let
Stefanie Auer vs. Miray Konar - Vzájemné zápasy
08.03.21 | 2. kolo kval. | Stefanie Auer | Miray Konar | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Stefanie Auer form & Miray Konar form
Stefanie Auer - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 7-64, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Giada Di Paola | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Miray Konar - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 4-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Feyza Ebrar Aydin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 kvalifik. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.01.21 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Dila Beril Guclu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Mihrisah Yapici | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 kvalifik. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-3, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Eda Numanoglu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Beyza Yaniklar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Francesca Rumi | 7-5, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.11.17 1. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 6-77, 4-6 | detail zápasu |