ZÁPAS
29.07.20 | 1. kolo | Stefanie Auer | Kerstin Peckl | 6-3, 6-1 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Kerstin Peckl | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Stefanie Auer | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Kerstin Peckl | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Stefanie Auer | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Kerstin Peckl | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Stefanie Auer | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
5-3 | Kerstin Peckl | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Stefanie Auer | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Kerstin Peckl | |
0-0, 30-0, 30-40, A-40[BP] | ||
Stefanie Auer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30 | ||
2-1 | Kerstin Peckl | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Stefanie Auer | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Kerstin Peckl | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Stefanie Auer | 5-1 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
6-1 |
Rakúsko
26.04.02, 21 Let
26.04.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Stefanie Auer vs. Kerstin Peckl - Vzájemné zápasy
29.07.20 | 1. kolo | Stefanie Auer | Kerstin Peckl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Stefanie Auer form & Kerstin Peckl form
Stefanie Auer - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Owegi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jessie Aney | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
10.12.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-75, 6-1, 1-0, Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 7-65, 11-13 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - skreč | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Seye | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Miriam-Katharina Opris | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Annenheim - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Kerstin Peckl - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Carolin Raschdorf | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Mogyorod - antuka | ||||
15.08.22 kvalifik. | vs. Fernanda Labrana | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Inga Strelchuk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Radom - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Ewa Czapulak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Agadir - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Fernanda Rain Contreras | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Zineb El Ouazzani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Warmbad - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.05.22 kvalifik. | vs. Keira Blackbeard | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Lena Karlovcan | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Farida Moussa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Lian Tran | 0-6, 0-1, - Kerstin Peckl - skreč | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Nouray Metwally | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.09.21 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Mia Mack | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Irina Dshandshgava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Arabella Koller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 2-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Michaela Kadleckova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Kamila Kerimbayeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 2-6 | detail zápasu |