Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.02.02, 22 Let
11.02.02, 22 Let
Justina Mikulskyte vs. Stefana Lazar - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Justina Mikulskyte form & Stefana Lazar form
Justina Mikulskyte - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Indore - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Dayeon Back | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Yeon Woo Ku | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 7-60 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Jana Fett | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Daria Kudashova | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
10.12.23 finále | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Maria Mateas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Cadence Brace | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Sylvie Zund | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Arina Rodionova | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Kylie Mckenzie | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Marina Stakusic | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Stefana Lazar - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Nina Alibalic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Chrystal Lopez | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.23 kvalifik. | vs. Irmak Budak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Ivanova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Erika Bosaia | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Luisa Hrda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Erika Bosaia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Katalina Petrova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Plesa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 4-6, 6-72 | detail zápasu |