ZÁPAS
17.05.21 | kvalifik. | Sophie Greiner | Marija Semenistaja | 7-5, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
12.09.03, 20 Let
12.09.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
16.09.02, 21 Let
16.09.02, 21 Let
Sophie Greiner vs. Marija Semenistaja - Vzájemné zápasy
17.05.21 | kvalifik. | Sophie Greiner | Marija Semenistaja | 7-5, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Sophie Greiner form & Marija Semenistaja form
Sophie Greiner - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 0-6, 1-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fatemesadat Zanjani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Elise Renard | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Yana Klimchuk | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-4, 1-0, Lisa Ponomar - skreč | detail zápasu | |
23.08.21 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Adelina Krueger | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Marija Semenistaja | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 3-6, 10-0 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Marija Semenistaja - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 4-6 | detail zápasu |