ZÁPAS
12.04.21 | 1. kolo kval. | Sofiya Chursina | Dilnaz Mashabayeva | 6-1, 6-3 | W15 Shymkent | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sofiya Chursina | Dilnaz Mashabayeva | |
1. podání % | 33/52 (63%) | 28/51 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/33 (64%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/19 (47%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 30/51 (59%) | 22/52 (42%) |
Vyhrané body celkem | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Kazachstán
20.07.01, 22 Let
20.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
13.09.06, 17 Let
13.09.06, 17 Let
Sofiya Chursina vs. Dilnaz Mashabayeva - Vzájemné zápasy
12.04.21 | 1. kolo kval. | Sofiya Chursina | Dilnaz Mashabayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Shymkent | antuka |
Sofiya Chursina form & Dilnaz Mashabayeva form
Sofiya Chursina - poslední zápasy
W60 Nur - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý I. | ||||
22.02.22 kvalifik. | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.21 kvalifik. | vs. Klaudija Bubelyte | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nur-Sultan - tvrdý I. | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
13.07.21 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
06.07.21 kvalifik. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Alina Silich | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Dilnaz Mashabayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.21 1. kolo | vs. Alina Silich | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 7-64, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.02.21 kvalifik. | vs. Diyora Alzhanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 7-5, 6-75, 10-6 | detail zápasu |
Dilnaz Mashabayeva - poslední zápasy
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Anastasia Yashchenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Radhika Yadav | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 1-6, 3-6 | detail zápasu |